Forum Politologia, Uniwersytet Jagielloński Strona Główna Politologia, Uniwersytet Jagielloński
Politologia, Uniwersytet Jagielloński, 2009/2010
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Rząd - działalność, plany, perspektywy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następny
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Politologia, Uniwersytet Jagielloński Strona Główna -> Polityka bieżąca & prasówka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Olej
C*



Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 3075
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: a cholera wie skąd

PostWysłany: Śro 23:03, 13 Cze 2007    Temat postu:

Mosze Bergstein napisał:
Natomiast rozmawiamy od pewnego momentu o wpływie biernego palenia na zdrowie Oleja i pragnę mu w końcu uświadomić, że zachowania, które sam uskutecznia i często się tym szczyci (rzeczony rower) są dla jego zdrowia i życia o niebo niebezpieczniejsze niż bierne palenie

Pudło. Sama jazda na rowerze jest bardzo dobra dla zdrowia, a tylko wypadki na rowerze nie są, ale tych z pomocą Boga staram się unikać. Nawet jeśli mój styl jazdy zasługuje na miano sportu ekstremalnego, to nikt przecież nie uprawia takich dyscyplin po to, żeby się rozwalać. Natomiast palenie jest szkodliwe dla zdrowia zawsze i wszędzie, więc nie widzę tu absolutnie żadnej analogii.

Mosze Bergstein napisał:
musiałbym przestać z domu wychodzić, żeby uniknąć wszelkich niebezpieczeństw...

Powtarzam raz jeszcze: żyjąc w mieście żaden z nas nie jest w stanie uniknąć smogu, korków i kwaśnych deszczy. Dymu papierosowego z kolei da się uniknąć, więc staram się to robić. A że o to coraz trudniej, to dlatego wychodzę na desperata. Poza tym nie wiem, czemu starasz się przedstawić problem w czarno-biały sposób - albo akceptuję wszystko, co lata w powietrzu i wdycham to bez gadania albo wypowiadam wojnę temu wszystkiemu i może zacznę jeszcze parki oraz trawniki orać, bo pylą. No przepraszam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mosze Bergstein
Mędrzec Syjonu



Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 2421
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Czw 12:39, 14 Cze 2007    Temat postu:

Otóż to właśnie Ty próbujesz wywoływać tutaj jakąś wojnę palaczom piekląc się, że jak oni śmią w ogóle w knajpach palić. O czym my w ogóle mówimy? Ja już swoje zdanie na temat rozwiązania kwestii przedstawiłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Timmy




Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2326
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pią 23:06, 15 Cze 2007    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych]

Taki miły akcent, bardziej miniakcencik z okazji dnia, który powinien przypadać najdalej w połowie lutego.
[link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Timmy




Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2326
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Śro 12:09, 20 Cze 2007    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych]

Ech, a może wysłać "ekspertów z Samoobrony"
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Olej
C*



Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 3075
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: a cholera wie skąd

PostWysłany: Czw 0:23, 21 Cze 2007    Temat postu:

Tak jest! Kalata na ambasadora w Górnej Wolcie! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mosze Bergstein
Mędrzec Syjonu



Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 2421
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pią 8:36, 22 Cze 2007    Temat postu:

EJ??!!? Jedziemy do Warszawy dołączyć się do protestu pielęgniarek??
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Olej
C*



Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 3075
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: a cholera wie skąd

PostWysłany: Pią 9:13, 22 Cze 2007    Temat postu:

To on się jeszcze nie skończył? Co to jest, permanentna rewolucja? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Timmy




Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2326
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pią 9:53, 22 Cze 2007    Temat postu:

Im trzeba górników, nie inteligentów Razz Przecież oni są dla państwa dużo ważniejsi, a jaką mają moc wysuwanych argumentów!!! Żadna władza się nie oprze ich niezwykłemu urokowi osobistemu, połączonego z erudycją przebijającą nawet GMK.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mosze Bergstein
Mędrzec Syjonu



Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 2421
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Sob 19:13, 23 Cze 2007    Temat postu:

Cytat Tygodnia:
"Byłoby to swego rodzaju historycznym zdarzeniem, że cztery pielęgniarki po czterech dniach protestowania zburzyły IV Rzeczpospolitą" Wink

Waldemar Pawlak;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Olej
C*



Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 3075
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: a cholera wie skąd

PostWysłany: Nie 0:10, 24 Cze 2007    Temat postu:

Hehe Very Happy Nie ma bata, w następnych wyborach zagłosuję za Normalnością Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mosze Bergstein
Mędrzec Syjonu



Dołączył: 02 Mar 2006
Posty: 2421
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Nie 19:30, 24 Cze 2007    Temat postu:

[link widoczny dla zalogowanych]

Umieszczam. Na razie się nie ustosunkuję bo zmykam i nie doczytałem do końca. Polecam anyway;)
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Timmy




Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2326
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pon 13:33, 25 Cze 2007    Temat postu:

Nic dodać, nic ująć.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Timmy




Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 2326
Przeczytał: 0 tematów


PostWysłany: Pon 19:31, 25 Cze 2007    Temat postu:

A propos strajku pielegniarek i lekarzy - nie sądzicie, że mieszanie ich do polityki jako obrońców "układu" to już przekroczenie granic dobrego smaku? I to nie jest tylko jeden, odosobniony przypadek takiej wypowiedzi Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gróby
proffesional drinker



Dołączył: 05 Mar 2006
Posty: 768
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: Loża Nowohucka

PostWysłany: Pon 20:59, 25 Cze 2007    Temat postu:

dziś jechałem z taksiarzem i ten mi powiedział, że strajkują bo sie boją prywatyzacji a wielu lekarzy nie ma odpowiednich uprawnień i się boją bo to oznacza sprawdzanie kwalifikacji

teraz pytanie czy taksiarz może być autorytetem w sprawach służby zdrowia:D

moja mama gadała w przychodni z rehabilitantem i ten powiedział, że to podobno jest inspirowane politycznie

a ja nie wiem sam być może każdy spotkał sie z różnymi takmi opiniami , wydaje mi sie dziwaczne, że ponad 100 pielęgniarek czy ile ich tam jest (w każdym razie coraz więcej i z całej Polski) rozbija namioty a 4 z nich koczują w KPRM od tygodnia jest inspirowanych politycznie, że to zorganizowana akcja w celu "wysadzenia" rządu i premier ma je troche w d*** tylko p. Szczypińska im donosi paczki. Niech rząd popatrzy na poparcie, jakieś 78% źle ich ocenia, bo nawet nie próbują się dogadać wymyślając jako pretekst obrone praworządności bo okupacja jest nielegalna, jak tak dbają o Rechstaat to niech wyjaśnią sprawę LPR i niech Giertych uzna wyrok sądu i przeprosi Kuroniów
Wogóle nie rozumiem czym jest ta quasi-koalicja? czy oni robią wspólnie cokolwiek dla Polski? NIE !!! No bo po to sie chyba tworzy koalicję, a tam w sumie każdy sobie rzepkę skrobię i trwa taka "szorstka przyjaźń". LPR nie ma 1% poparcia, oh jak ja bym chciał teraz aby kadencja wynosiła tak jak chcieli socjaliści tak 2-3 latka, wogóle rozwala mnie logo Prawicy RP, które wygląda jak logo spod Grunwaldu
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mary$




Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 1409
Przeczytał: 0 tematów

Skąd: z jutra

PostWysłany: Pon 23:39, 25 Cze 2007    Temat postu:

Gróby napisał:
a ja nie wiem sam być może każdy spotkał sie z różnymi takmi opiniami , wydaje mi sie dziwaczne, że ponad 100 pielęgniarek czy ile ich tam jest (w każdym razie coraz więcej i z całej Polski) rozbija namioty a 4 z nich koczują w KPRM od tygodnia jest inspirowanych politycznie, że to zorganizowana akcja w celu "wysadzenia" rządu i premier ma je troche w d*** tylko p. Szczypińska im donosi paczki.


wiesz, może inspiracja polityczna to nie jest słowo, które wypowiem z pewnością, ale raczej nie są to takie wolnostrzelcowe siostry, lecz te zrzeszone w zz, ktory zresztą im to strajkowanie umożliwia, a zz juz takie apolityczne nie są..
a Pani Sz. jak widzę zrobiła dla lewicy swoje.
Zaś postępowanie rządu w tej sprawie ocenie jej kręgów partyjnych możnaby określić sformuowaniem innej diwy czerwonoróżych Jarugi-N.: "że to polityka funeralna" (trudne słowo, ale jak brzmi!!!) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Politologia, Uniwersytet Jagielloński Strona Główna -> Polityka bieżąca & prasówka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 18 z 22

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin