Forum Politologia, Uniwersytet Jagielloński Strona Główna Politologia, Uniwersytet Jagielloński

Dołączył: 09 Mar 2006
Posty: 3075

Skąd: a cholera wie skąd

PostWysłany: Sob 14:30, 18 Mar 2006    Temat postu:

Murzyni z politologii ograli białasów z czegośtam 54:19 Very Happy Jak będziecie jutro też robić zdjęcia, to możecie zejść na dół i zrobić parę fotek całej drużyny, np. jakieś pozowane albo w czasie timeout'u. A co do czasu, to takie są tu zasady, że przez 3 kwarty jest czas ciągły, a czas efektywny dopiero w ostatniej kwarcie.

PostWysłany: Sob 15:13, 18 Mar 2006    Temat postu:

tylko ostatnia kwarta jest prowadzona zgodnie z zasadami PZKosz czyli czas jest zatrzymywany w ostatnich 2min. czwartej kwarty!!!! poza tym nawet w czasie timeout'u czas powinien byc zatrzymany bo k...a marnujemy cala minute:/ no to ich rozjechalem 7 razy za 3pkt:) w sumie chyba 28pkt:) PeaCe V
Lis
Whoism stosowany

Dołączył: 03 Mar 2006
Posty: 591

Skąd: rok IV / Szczecin

PostWysłany: Sob 16:09, 18 Mar 2006    Temat postu:

Very Happy Heh, potwierdzam kazde slowo Człowieka-Łosia Very Happy respekt! Very Happy

Co do aparatu to mam HP 935, ale spoko, bo kabelek juz jest (od tego samego Człowieka-Łosia zreszta Smile ). Fotki zostaly zgrane, choc jutro postaram sie robic z dolu, najlepiej z parapetu jak sie da, to moze beda troche lepsze... Poza tym sa tez filmiki, jakosc wiadomo - "aparatowa", ale jest kilka fajnych akcji. Wszystko lacznie zajmuje 140 MB Cool Wiec jak ktos bedzie chcial calosc z dzisiaj i jutra to od razu proponuje zglosic sie do mnie z czysta plytka Wink
CZŁOWIEK - ŁOŚ
Lord of the Overdrive

Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 1329

Skąd: z kapusty

PostWysłany: Sob 16:11, 18 Mar 2006    Temat postu:

Z tymi ostatnimi dwiema minutami IV kwarty to chyba miało być tylko w założeniu - przy Waszych osobistych pod sam koniec meczu zegar leciał, aż miło Smile To jest o tyle nonsens, że tak naprawdę przy korzystnym wyniku połowę trzeciej kwarty można byłoby sobie przekozłować na własnej połowie.

By the way: po Was na rozgrzewkę wyszła jakaś drużyna mająca w składzie czarnoskórego. Chłopak w ciągu 30 sekund zdążył spaprać dwa banalne dwutakty i stwierdziliśmy z Lisem, że to jest chyba tylko psychologiczna Wunderwaffe Wink

Pędzel: szacun!

Posty: 344

PostWysłany: Sob 16:14, 18 Mar 2006    Temat postu:

LIsu mozesz wrzucic to wszystko albo na rapidshare'a albo na megaupload!!!!! na [link widoczny dla zalogowanych] musza byc pliki mniejsze niz 100MB wiec spakuj to i podzien na 2 pliki!! albo wrzuc na megaupload tu chyba sie caly zmisci!!!!!

P.S. Laski zawiodlem sie:/ nie widzialem zadnego politologicznwego krecocego sie tylka ktory zagrzewalby nas do walki:(......jedynie chyba mgr Swierczak:) macie u mnie minusa "-"!!! mozecie jednak sie uchronic od zaglady i przyjsc w niedziele (19.03) godz. 11.00 na meczyk. Gramy z Informatyka wiec bedzie sie dzialo:) Oj bedzie:) PeaCe V

Posty: 344

PostWysłany: Sob 16:16, 18 Mar 2006    Temat postu:

wlasnie my na jutro przygotowalismy takei zagranie z naszym afrykanskim ziomkiem=PereL sie pomaluje plakatowkami...moze dadza sie nabrac:)
Lis

Posty: 591

PostWysłany: Sob 17:20, 18 Mar 2006    Temat postu:

Ok. Obadalem wszystko, tyle ze komp jest u mnie w mieszkaniu dobrem wspolnym i wrzuce to jak tylko bede mogl zajac go na dluzej, czyli pewnie jakos w nocy dopiero, ale rano linki powinny byc. Smile
Lis

Posty: 591

PostWysłany: Nie 8:49, 19 Mar 2006    Temat postu:

Zgodnie z sugestia Pedzla i wczorajsza obietnica, zamieszczam linki do dwoch czesci zdjec i filmikow z wczorajszego meczu...

Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dzialac Very Happy
Olej
C*

Posty: 3075

PostWysłany: Nie 14:54, 19 Mar 2006    Temat postu:

Dobra, to ktoś musi zacząć o dzisiejszym meczu i chyba to będę ja Razz Po zaciętej, wyrównanej walce przegraliśmy o włos. To był kawał włosa, dokładnie 38-punktowy włos (86:48, o ile dobrze pamiętam). Po meczu zawodnicy obu drużyn podziękowali sobie kulturalnie za grę, ale nie wymienili się koszulkami, bo były tak spocone, że przez szacunek dla przeciwnika oddali je trenerom. Dalsze komentarze do meczu niemile widziane Razz
Lis

Posty: 591

PostWysłany: Nie 15:13, 19 Mar 2006    Temat postu:

Olej, zapomniales dodac, ze ta sama druzyna poprzedni mecz wygrala bodaj 119:2 jesli dobrze zapamietalem, wiec naprawde nie bylo tak tragicznie... A poza tym bylo 85:48 jesli ten jeden punkt cos zmienia Smile Fotki sa lepsze niz te z wczoraj, jeszcze kilka meczy a world press photo staloby otworem Very Happy wiec tymbardziej szkoda Wink Choc idac z duchem czasu zrobilem mala cenzure (jesli chodzi o filmiki to nawet troche wieksza Confused ) i jak tylko zdolam umieszcze linka do wzorowego przykladu propagandy sukcesu Wink

Posty: 344

PostWysłany: Nie 15:30, 19 Mar 2006    Temat postu:

ja tam jestem dumny z siebie......9 razy za 3pkt.....w sumie chyba okolo 35pkt wiec nie ma to tamto jestem dalej murzynem:)
Olej
C*

Posty: 3075

PostWysłany: Nie 16:23, 19 Mar 2006    Temat postu:

No to mamy winnego. Bardziej liczą się dla Ciebie osiągnięcia indywidualne niż wyniki drużyny! Zdrajca! Obraziłem się na Ciebie Razz
Lis

Posty: 591

PostWysłany: Nie 16:41, 19 Mar 2006    Temat postu:

No i juz Very Happy zapraszam do sciagania Cool

Posty: 344

PostWysłany: Nie 16:52, 19 Mar 2006    Temat postu:

ja nie gram zeby wygrac bo to i tak przy tamtej druzynie bylo niemozliwe tylko chcialem sobie pograc i to mi sie udalo.....rzucilem pare pkt pobiegalem...ja tam jestem zadowolony z wystepu...tylko Trzyna ma u mnie minusa bo jej nie bylo!!!! na nastepnym wf ma wpierdol!!!!!Very Happy jakby bylo to bysmy wygrali-joke:)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Politologia, Uniwersytet Jagielloński Strona Główna -> Sprawy studenckie - rocznik 2005 Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)